Hovädzie

Hovädzie proteíny sú bielkoviny, ktoré sa získavajú z hovädzieho mäsa. Sú významným zdrojom bielkovín v strave mnohých ľudí, najmä pre tých, ktorí uprednostňujú živočíšne produkty.

Hovädzie proteíny majú niekoľko výhod a vlastností:

  1. Vysoká biologická hodnota: Hovädzie proteíny obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny potrebné pre náš organizmus. Majú vysokú biologickú hodnotu, čo znamená, že ich telo ľahko využíva a absorbuje.

  2. Svalový rast a oprava tkanív: Hovädzie proteíny obsahujú bohaté množstvo aminokyselín, ktoré sú kľúčové pre rast, opravu a udržanie svalovej hmoty. Sú vhodné pre športovcov, kulturistov a ľudí, ktorí sa zameriavajú na budovanie svalovej hmoty.

  3. Výživové hodnoty: Hovädzie proteíny obsahujú rôzne živiny, ako sú vitamíny (B-skupiny, vitamín B12), minerály (železo, zinok) a kreatín. Tieto živiny môžu prispieť k celkovému zdraviu, výkonnosti a energii organizmu.

2 položiek celkom

Cena

2225
12225

Značky

Zobrazených položiek: 2
beef gold hovadzi protein 1122
Akcia
25 € –9 %
22,75 €

Vysoko kvalitný hovädzí hydrolyzát - alternatíva mliečnych proteínov. Vysoké množstvo kreatínu a aminokyselín, predovšetkým BCAA. Výborná rozpustnosť a prémiová kvalita. Neutrálnej...

5039420/1 K
hydro beef isolate hovadzi protein 1121
Akcia
24,95 €

Vysokej kvality bielkoviny z hydrolyzátu hovädzieho mäsa. Vysoký obsah kreatínu a aminokyselín, najmä BCAA. Možnosť nahradiť mliečne proteíny. Vynikajúca rozpustnosť. Prémiový hovädzí proteín s...

5039513/1 K