Komplexné predtréningové stimulanty

Komplexné predtréningové stimulanty sú výživové doplnky určené na zvýšenie fyzickej výkonnosti a energie pred tréningom. Tieto stimulanty obsahujú kombináciu rôznych zložiek, ktoré majú za cieľ zlepšiť výkon, vytrvalosť, koncentráciu a sústredenie počas tréningu.

Tu sú niektoré zložky, ktoré môžu byť prítomné v komplexných predtréningových stimulantoch:

  1. Kofeín: Kofeín je najčastejšou zložkou v predtréningových stimulantoch. Má stimulačný účinok na centrálny nervový systém a môže zvýšiť energiu, vytrvalosť a koncentráciu.

  2. Beta-alanín: Beta-alanín je aminokyselina, ktorá pomáha zvýšiť hladinu karnozínu v svaloch. Toto môže zlepšiť výkon pri vysoko intenzívnom tréningu a oneskorený pocit únavy.

  3. L-arginín: L-arginín je aminokyselina, ktorá sa konvertuje na oxid dusnatý v tele. Oxid dusnatý zlepšuje prietok krvi a rozširuje cievy, čo môže podporiť lepšiu prekrvenosť svalov a výkon.

  4. Kreatín: Kreatín je látka, ktorá je známa svojou schopnosťou zvýšiť svalovú silu a výkon. Prítomnosť kreatínu v predtréningových stimulantoch môže pomôcť zvýšiť intenzitu tréningu a podporiť regeneráciu svalov.

  5. BCAA: BCAA (vetvené aminokyseliny) sú esenciálne aminokyseliny, ktoré majú kľúčovú úlohu pri syntéze bielkovín a obnove svalového tkaniva. Prítomnosť BCAA v stimulantoch môže pomôcť zvýšiť vytrvalosť, minimalizovať svalovú degradáciu a podporovať rýchlejšiu regeneráciu.

  6. Vitamíny a minerály: Niektoré stimulanty obsahujú aj vitamíny a minerály, ktoré sú dôležité pre správne fungovanie organizmu a energiu. Patria sem napríklad vitamíny skupiny B, vitamín C, horčík a ďalšie.

3 položiek celkom

Cena

39
139

Značky

Zobrazených položiek: 3
nitro explosion predtreningova pumpa 1195
Akcia
8 € –51 %
3,90 €

Nitro Explosion - Predtréningová pumpa je doplnok výživy, ktorý sa používa pred tréningom na zvýšenie energie, výkonu a svalovej pumpy. Je populárny medzi športovcami a ľuďmi, ktorí sa zameriavajú...

5039525/60
guarana kofein 22 1715
Akcia
od 5,50 €–27 %
od 3,99 €

Guarana je rastlina, ktorá je pôvodom z Amazonskej pralesnej oblasti v Južnej Amerike. Je známa svojím obsahom kofeínu, ktorý je prírodným stimulantom centrálneho nervového systému. V zrnách...

5039528/100
nitrocell predtreningova zmes 1558 (1)
Akcia
od 11,50 €–26 %
od 8,50 €

NitroCell je predtréningový doplnok stravy, ktorý sa používa na podporu výkonu a energie počas tréningu. Je to zmes rôznych zložiek, ktoré majú za cieľ zvýšiť fyzickú výkonnosť, zlepšiť svalovú...

5039617/NAT3