Kreatín monohydrát

Kreatín monohydrát je výživový doplnok, ktorý sa používa najmä športovcami a aktívnymi jednotlivcami na zlepšenie fyzickej výkonnosti a svalovej sily. Kreatín je látka, ktorá sa prirodzene nachádza v tele a hrá dôležitú úlohu v energetickom systéme svalov.

Hlavné vlastnosti a výhody kreatínu monohydrátu sú:

  1. Zvýšenie svalovej výkonnosti: Kreatín monohydrát zvyšuje tvorbu fosfokreatínu v svaloch. Fosfokreatín je zásobný zdroj energie, ktorý sa používa pri intenzívnom a krátkodobom cvičení, ako je silový tréning alebo výbušné športy. Zvýšené množstvo fosfokreatínu môže viesť k vyššej svalovej sile, výkonnosti a schopnosti vykonávať intenzívne cvičenie.

  2. Zvýšenie objemu svalov: Kreatín monohydrát môže prispieť k zvýšeniu objemu svalových buniek. To môže viesť k dočasnému nárastu svalovej hmoty a plnosti svalov, čo je žiadaný efekt pre športovcov a ľudí, ktorí sa snažia o estetický vzhľad.

  3. Rýchlejšia regenerácia: Kreatín monohydrát môže pomôcť zrýchliť regeneráciu svalov po intenzívnom cvičení. Zlepšuje obnovu energetických zásob svalov, čo umožňuje rýchlejšiu obnovu svalových tkanív a zníženie svalovej únavy.

  4. Jednoduché použitie: Kreatín monohydrát je dostupný vo forme prášku, ktorý sa bežne rozpúšťa vo vode alebo inej tekutine. Jeho použitie je pomerne jednoduché a dávkovanie je individuálne, často sa odporúča fázovanie načítania a údržby.

2 položiek celkom

Cena

1115
11115

Značky

Zobrazených položiek: 2
creatine monohydrate kreatin monohydrat 3027
Akcia
od 16 €–30 %
od 11,45 €

Kreatín monohydrát je populárny doplnok stravy používaný športovcami, kulturistami a fanúšikmi fitness na zlepšenie výkonu a zvýšenie svalovej hmoty. Je to prírodná zlúčenina, ktorá sa nachádza v...

5039438/NAT
hmb creaforce 56380
Akcia Tip
18 € –17 %
14,90 €

Výnimočná zmes kreatínu, HMB a citrulínu s príchuťou pomaranča. Prírodne sladená výťažkom zo stévie. Prášková forma umožňuje jednoduchú prípravu. Jedna dávka obsahuje až 6 g kreatín monohydrátu...

5039444/400