100% Creatine Monohydrate Creapure® kapsuly 90caps

Kód: 5040187
7,85 € 0,09 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
  • Kreatín monohydrát vo forme vegánskych kapsúl . Balenie 90 caps.
  • Creapure®   je najčistejšia a najkvalitnejšia forma kreatínu.
  • 100 % čistý, HCL testovaný a mikronizovaný.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie, prímesi či objemové činidlá.
  • 100 % čistý produkt vo forme vegánskych kapsúl. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Informácie o produkte

Predstavte si svoje svaly ako výkonný motor. Kreatín monohydrát pôsobí ako vysokooktánové palivo a dodáva im dodatočný impulz, ktorý potrebujú na dosiahnutie čo najlepšieho výkonu. Táto prirodzene sa vyskytujúca látka zohráva kľúčovú úlohu pri produkcii energie, najmä počas intenzívneho cvičenia, ako je silový tréning. Červené mäso, morské plody a živočíšne mlieko sú vynikajúcimi zdrojmi kreatínu. Druhá polovica sa vytvára v našom tele, predovšetkým v pečeni, obličkách a pankrease.

Približne 95 % vnútorne vyprodukovaného kreatínu sa dostáva priamo do kostrových svalov, kde slúži ako dôležitá energetická rezerva pre fyzickú aktivitu.

Creapure® je špecifická forma kreatín monohydrátu, ktorá je najčistejšia a najkvalitnejšia na trhu. Zvýšením zásob fosfokreatínu vo svaloch poskytuje náš Creapure® kreatín ľahko dostupný zdroj paliva. Pri fyzickej aktivite sa naše svaly pri výrobe energie spoliehajú na adenozíntrifosfát (ATP). Hladina ATP sa však počas námahy rýchlo vyčerpáva, čo obmedzuje našu schopnosť udržať vysoko intenzívne úsilie. Tu nastupuje fosfokreatín, ktorý pomáha dopĺňať hladinu ATP a slúži ako rýchly zdroj energie počas tréningu. 

S odporúčanou dennou dávkou až 3 500 mg (5 kapsúl) Creapure® zabezpečuje optimálny výkon a podporuje funkciu svalov počas náročných tréningov.

Kapsulové produkty značky Natural Nutrition sú vyrábané systémom "clean label", čo znamená, že ide o 100% čistý produkt vo vegánskej kapsule, pričom neobsahuje žiadne pridané chemikálie, prímesi či objemové činidlá.

Použitie a dávkovanie

Dávkovanie: 5 kapsúl denne zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčaná denná dávka: 5 kapsúl  Účinné látky v ODD (5 kapsúl): kreatín monohydrát Creapure® 3500mg*. RVH=referenčná výživová hodnota. *RVH nie je definovaná. 

Skladovanie a upozornenia

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: