Ashwagandha kapsuly

Kód: 5039540/100
9 € –23 %
ashwagandha kapsuly 1453 (1)
9 € –23 % 6,90 €

Zvoľte variant

Vegánske kapsule obsahujú 100% extrakt z koreňov Ashwagandhy. Zdroj účinných withanolidov (5-7%), antioxidantov, železa a aminokyselín. Tento prírodný adaptogén poskytuje emočnú stabilitu, antioxidačnú aktivitu, energiu a duševnú pohodu. Kapsule sú bez obsahu prídavných látok, vrátane aróm, farbív, príchutí, konzervačných látok alebo GMO.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039540/100
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
9 €
6,90 €

Podrobný popis

Ashwagandha je bylinný liečivý extrakt, ktorý sa používa ako doplnok výživy. Táto rastlina, známa aj ako Withania somnifera, je pôvodom z Indie a sa tradične využíva v ájurvédickej medicíne na zlepšenie fyzického a duševného zdravia.

Ashwagandha obsahuje rôzne bioaktívne zlúčeniny, vrátane alkaloidov, withanoloidov a saponínov, ktoré sa predpokladá, že prispievajú k jej potenciálnym výhodám pre zdravie. Niektoré z týchto údajných výhod zahŕňajú:

  1. Zníženie stresu a úzkosti: Ashwagandha je známa svojimi adaptogénnymi vlastnosťami, čo znamená, že môže pomáhať organizmu prispôsobiť sa a zvládať stres. Mnohé štúdie naznačujú, že užívanie ashwagandhy môže zlepšiť náladu, znížiť úzkosť a stres.

  2. Zlepšenie spánku: Niektorí ľudia tvrdia, že ashwagandha im pomáha zlepšiť kvalitu spánku a podporuje relaxáciu. To môže byť spojené s jej schopnosťou normalizovať hladinu kortizolu, hormónu stresu.

  3. Zvýšenie energie a výdrže: Ashwagandha sa tradične používa na zvýšenie fyzickej a mentálnej energie. Môže pomôcť zlepšiť vytrvalosť a vitalitu.

  4. Posilnenie imunitného systému: Niektoré štúdie naznačujú, že ashwagandha môže mať pozitívny vplyv na imunitný systém a pomôcť posilniť obranyschopnosť organizmu.

 

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne, zapite ju dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula

V jednej kapsule obsahuje:

  • Extrakt z koreňov Ashwagandhy: 500 mg* (s obsahom withanolidov: 25 mg*)

V jednej Vegánskej kapsule obsahuje:

  • Extrakt z koreňov Ashwagandhy: 500 mg* (s obsahom withanolidov: 35 mg*)

*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: