BIO Hemp Protein - konopný proteín

Kód: 5039510/400
od 13 € až –26 %
bio hemp protein konopny protein 1627
od 13 € až –26 % od 9,50 €

Zvoľte variant

BIO Hemp Protein je proteínový prášok vyrobený z konopných semien. Je to prírodný výživový doplnok, ktorý obsahuje vysoký podiel bielkovín a ďalšie dôležité živiny. Konopný proteín je čoraz populárnejší medzi športovcami a ľuďmi, ktorí preferujú rastlinné zdroje bielkovín. Podporuje zdravie srdca a imunitný systém. Je ľahko stráviteľný.

Detailné informácie

Balenie: 400 g, Príchuť: Natural
Skladom | 5039510/400
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
13 €
9,50 €
Balenie: 1 KG, Príchuť: Natural
Skladom | 5039510/1 K
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
25 €
19,50 €

Podrobný popis

Tu sú niektoré vlastnosti a potenciálne výhody BIO Hemp Proteinu:

  1. Vysoký obsah bielkovín: Konopný proteín je známy pre svoj vysoký obsah bielkovín. Obsah bielkovín sa môže pohybovať okolo 50 - 70 % v závislosti od konkrétneho výrobku. Bielkoviny sú dôležité pre rast, obnovu a udržanie svalového tkaniva.

  2. Rastlinný zdroj bielkovín: BIO Hemp Protein je skvelou alternatívou pre tých, ktorí preferujú rastlinné zdroje bielkovín alebo sú vegetariáni alebo vegáni. Konopné semienka sú prírodným zdrojom bielkovín a majú výhodu, že obsahujú všetky esenciálne aminokyseliny potrebné pre organizmus.

  3. Obsahuje esenciálne mastné kyseliny: Konopné semienka sú bohaté na esenciálne mastné kyseliny, najmä omega-3 a omega-6 mastné kyseliny. Tieto mastné kyseliny prispievajú k zdraviu srdca, zlepšujú zápalové procesy v tele a podporujú správnu funkciu mozgu.

  4. Prírodné vlákniny a živiny: BIO Hemp Protein je zdrojom vlákniny, vitamínov a minerálov, ako je vitamín E, železo, horčík a zinok. Tieto živiny prispievajú k celkovému zdraviu, tráveniu a imunitnému systému.

  5. Vhodný pre ľudí s intoleranciou laktózy alebo alergiou na mlieko: Konopný proteín je bezlaktózový a neobsahuje mliečne bielkoviny, čo ho robí vhodným pre ľudí s intoleranciou laktózy alebo alergiou na mlieko.

 

Bio konopný proteín zo semien (Cannabis Sativa L.) je hlavnou zložkou tohto produktu.

Upozornenie: Tento prípravok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nemožno ho považovať za náhradu rozmanitej stravy. Vždy uchovávajte mimo dosahu malých detí. Dodržiavajte maximálnu odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Skladujte tento výrobok na suchom mieste, mimo priameho slnečného žiarenia, pri teplotách od 6°C do 25°C. Chránťe ho pred mrazom a nadmernou vlhkosťou.

Použitie a dávkovanie: Bio konopný proteín je vhodný na doplnenie bielkovín, najmä pre športovcov. Odporúčaná jednorazová dávka je 30 g. Túto dávku rozmiešajte vo približne 300 ml vody pred jej užitím.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: