Boswellia Serrata

Kód: 5039824/100
Akcia Novinka
8,50 € –18 %
boswellia serrata 5311
8,50 € –18 % 6,90 €

Zvoľte variant

Boswellia Serrata je strom, ktorý sa nachádza hlavne v Indii, Severnej Afrike a na Arabskom polostrove. Z látok získaných z kôry tohto stromu sa vyrába bylinný extrakt s rôznymi terapeutickými vlastnosťami. Tento extrakt je známy pod názvom Boswellia alebo kadidlovník. Tradične sa používa v ájurvédickej medicíne a v iných tradičných systémoch liečby na zmiernenie bolesti a zápalu.

1 dávka obsahuje 800mg extraktu = 520mg boswellových kyselín!

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039824/100
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
8,50 €
6,90 €

Podrobný popis

Hlavnou aktívnou zložkou Boswellie Serrata sú boswellinové kyseliny, ktoré majú silné protizápalové vlastnosti. Tieto kyseliny pôsobia na zníženie produkcie zápalových mediátorov a enzýmov, ktoré by mohli prispieť k bolesti a zápalu.

Boswellia Serrata sa používa na podporu zdravia kĺbov a môže byť účinná pri zmiernení bolesti a nepohodlia spojeného s ochoreniami kĺbov, ako je osteoartritída a reumatoidná artritída. Taktiež sa používa na liečbu respiračných a gastrointestinálnych problémov.

 

Zloženie: extrakt zo živice stromu Kadidlovníka pilovitého (Boswellia Serrata), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 2-krát denne 1 tabletu po jedle zapiť dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 2 tablety

Účinné látky v ODD (2 tablety): extrakt z Boswellie 800mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: