Bromelaín kapsuly

Kód: 5039938/90
12 € –17 %
bromelain kapsuly 52804
12 € –17 % 9,90 €

Zvoľte variant

  • 500 mg bromelaínu v jednej dávke.
  • Bromelaín je prírodný enzým z ananásu.
  • Prispievajú k lepšiemu tráveniu bielkovín.
  • Vo forme praktických kapsúl.
  • Vhodné pre vegetariánov a vegánov.

Detailné informácie

Balenie: 90 caps
Vypredané | 5039938/90
12 €
9,90 €

Podrobný popis

 Bromelain Capsules - kapsuly s obsahom prírodného enzýmu bromelaínu vyskytujúceho sa v plodoch ananásovníka. Bromelaín čo by proteolytický enzým priaznivo vplýva na tráviaci systém človeka tým, že prispieva k rozkladu komplexnej štruktúry bielkovín na jednoducho stráviteľné aminokyseliny. Praktické kapsuly umožnia pohodlný príjem 500 mg bromelaínu z jednej kapsuly. 

ÚČINNÉ ZLOŽKY PRODUKTU

Bromelaín predstavuje súhrnný názov pre skupinu tráviacich enzýmov, ktoré sa podieľajú na trávení bielkovín a ich rozklade na základné stavebné jednotky - aminokyseliny. Má teda rovnakú funkciu ako ďalšie enzýmy nachádzajúce sa v tráviacom trakte človeka, napríklad, trypsín, chymotrypsín či papaín, ktoré spoločne označujeme ako proteolytické.  Okrem priaznivého vplyvu na ľudské zdravie našiel uplatnenie aj vo viacerých odvetviach priemyslu - pekárenskom, textilnom a kozmetickom. 

 

Zloženie: bromelaín (1200 GDU/g), vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: Užívajte 1 kapsulu denne a zapite vodou. 

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

Účinné látky v ODD (1 kapsula): bromelaín 1200GDU/g 500mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: