Caffeine 200 - kofeín tablety

Kód: 5039839/100
Akcia Tip
6 € –43 %
caffeine 200 kofein tablety 1390
6 € –43 % 3,40 €

Zvoľte variant

Warrior Kofeín v tabletách je vynikajúci stimulant obsahujúci 200 mg kofeínu v jednej tablete. Tento doplnok je navrhnutý pre komfortné užívanie, čo umožňuje presnú dávkovanie podľa vašich potrieb. Kofeín je dobre známy pre svoju schopnosť zlepšiť pozornosť, koncentráciu a fyzický výkon.

Warrior garantuje kvalitu tohto produktu s potvrdením analytického certifikátu. To znamená, že produkt bol dôkladne testovaný a splnil prísne štandardy kvality a bezpečnosti.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039839/100
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
6 €
3,40 €

Podrobný popis

Kofeín 200 (Caffeine) je kvalitný výživový doplnok v tabletách, ktorý podporuje bdelosť a zvyšuje fyzický i psychický výkon, a zároveň odďaľuje únavu počas aktivity. Kofeín je dobre známy stimulant a jeho účinky boli podrobené množstvu štúdií.

Tento prírodný stimulant sa nachádza v potravinách, ako je káva, guarana, čaje a iné rastliny. Jeho účinok spočíva v inhibícii adenozínu, ktorý je zodpovedný za spúšťanie spánku. Výskumy preukazujú, že kofeín zvyšuje energetický výdaj, čo vedie k lepším výsledkom v sile a výkonnosti.

Okrem toho kofeín podporuje tvorbu hormónov, ako je testosterón a adrenalín, čo prispieva k zvýšeniu rýchlosti reakcie.

 

Zloženie: kofeín, mikrokryštalická celulóza (objemové činidlo), fosforečnan vápenatý (objemové činidlo), stearan horečnatý rastlinného pôvodu (protihrudkujúce činidlo), oxid kremičitý (objemové činidlo) 

Účinné látky v jednej tablete: kofeín 200mg* 

*referenčná výživová hodnota nie je definovaná

Dávkovanie: Dospelí 1-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.  Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Skladovanie: Prípravok skladujte pri teplote 6-25°C. Chráňte pred svetlom, vlhkom a mrazom.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: