Cordyceps

Kód: 5039623/100
10 € –25 %
cordyceps 1454
10 € –25 % 7,50 €

Zvoľte variant

Cordyceps je typ huby, ktorý sa vyskytuje v rôznych častiach sveta, najmä v horských oblastiach Ázie. Je známy pre svoje potenciálne výhody pre zdravie a tradičné použitie v rôznych kultúrach v tradičnej ázijskej medicíne.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039623/100
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
10 €
7,50 €

Podrobný popis

Cordyceps obsahuje rôzne biologicky aktívne zlúčeniny, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na organizmus. Medzi tieto zlúčeniny patria polysacharidy, peptidy, nukleotidy, aminokyseliny, minerály a vitamíny.

Medzi možné prospešné účinky Cordyceps patrí:

  1. Zlepšenie energie a vytrvalosti: Cordyceps sa často považuje za adaptogén, čo znamená, že môže pomôcť organizmu prispôsobiť sa stresu a zvýšiť energetickú úroveň a vytrvalosť.

  2. Podpora imunitného systému: Niektoré štúdie naznačujú, že Cordyceps môže mať imunomodulačné účinky, teda môže pomôcť posilniť a vyvážiť imunitný systém.

  3. Zlepšenie dýchania: Cordyceps môže mať vplyv na zlepšenie dýchania a zvýšenie kyslíkovej efektivity, čo by mohlo byť užitočné pre športovcov a ľudí s respiračnými problémami.

  4. Antioxidačné vlastnosti: Cordyceps obsahuje rôzne zlúčeniny s antioxidačnými vlastnosťami, ktoré môžu pomáhať ochraňovať bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

  5. Podpora zdravia obličiek a pečene: V tradičnej ázijskej medicíne sa Cordyceps používa na podporu zdravia obličiek a pečene a môže pomáhať pri detoxikácii organizmu.

 

Zloženie: extrakt Cs-4 z podhubia Cordyceps (Cordyceps sinensis)  v pomere 4:1 (nosič: maltodextrín), želatínová kapsula.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 1-krát denne užite 1 kapsulu pred jedlom a zapite dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula

Účinné látky v ODD (1 kapsula): extrakt z podhubia Cordyceps 450mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: