Enzymes Max - tráviace enzýmy

Kód: 5039677/100
11 € –28 %
enzymes max traviace enzymy 2036
11 € –28 % 7,90 €

Zvoľte variant

Enzymes Max sú doplnkom stravy obsahujúcim tráviace enzýmy. Tieto enzýmy pomáhajú pri trávení potravy. Enzymes Max podporuje lepšiu stráviteľnosť potravy a vstrebávanie živín. Môže byť užitočný pre tých, ktorí majú problémy s trávením alebo neoptimálne vstrebávanie živín. Obsahuje širokú škálu tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú rozkladať rôzne zložky potravy. Je vyvinutý s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť, neobsahuje žiadne nežiaduce prídavné látky. Môže byť vhodný pre ľudí, ktorí chcú podporiť svoje trávenie a zlepšiť vstrebávanie živín.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039677/100
Môžeme doručiť do: 21.6.2024
11 €
7,90 €

Podrobný popis

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, maltodextrín; Digezyme® (alfa-amyláza, neutrálna proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.  

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1-krát denne 1 tabletu po jedle zapiť dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta 

Účinné látky v ODD (1 tableta): Digezyme® - patentovaná zmes enzýmov 150mg* (z toho-amyláza 3600U*, proteáza 900U*, laktáza 600U*, lipáza 150U*, celuláza 30U*). 

 

Tráviace enzýmy sú biologické katalyzátory, ktoré urýchľujú chemické reakcie v našom tele. Pomáhajú nám rozkladať potraviny na menšie časti, ktoré môže naše telo ľahko využiť. Bez nich by sme neboli schopní vstrebávať živiny z našej stravy.

V našom eshope Fitparadise ponúkame produkt Enzymes Max, ktorý je doplnkom stravy obsahujúcim tráviace enzýmy. Tieto enzýmy pomáhajú pri trávení potravy a podporujú lepšiu stráviteľnosť a vstrebávanie živín. Môže byť užitočný pre tých, ktorí majú problémy s trávením alebo neoptimálne vstrebávanie živín.

 

Enzymes Max obsahuje širokú škálu tráviacich enzýmov, ktoré pomáhajú rozkladať rôzne zložky potravy. Je vyvinutý s dôrazom na kvalitu a bezpečnosť, neobsahuje žiadne nežiaduce prídavné látky. Môže byť vhodný pre ľudí, ktorí chcú podporiť svoje trávenie a zlepšiť vstrebávanie živín.

Enzymes Max obsahuje Digezyme®, patentovanú zmes enzýmov, ktorá obsahuje alfa-amylázu, neutrálnu proteázu, laktázu, lipázu a celulázu. Tieto enzýmy pomáhajú pri trávení sacharidov, bielkovín, mliečneho cukru, tukov a vlákniny.

Doplnok je určený na denné užívanie, odporúčaná dávka je 1 tableta po jedle, zapiť dostatočným množstvom vody.

Venujte pozornosť svojmu tráveniu a podporte svoje telo v jeho neustálom úsilí o zdravie a vitalitu. Enzymes Max môže byť tým pravým riešením pre vás.

Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa Enzymes Max alebo iných produktov z našej ponuky, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme na ceste za lepším zdravím a vitalitou.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: