Gainer Premium - Desiatový gainer

Kód: 5039480/1 K
12,50 €

Zvoľte variant

Gainer Premium - Desiatový gainer je špecifický typ doplnku stravy, ktorý sa používa na získanie a nárast svalovej hmoty. Je navrhnutý tak, aby poskytoval vyššiu kalorickú hodnotu a množstvo živín, čo je dôležité pre jedincov, ktorí majú problém s priberaním alebo chcú zvýšiť svalovú hmotu a silu.

Detailné informácie

Balenie: 1 KG, Príchuť: Natural
Vypredané | 5039480/1 K
12,50 €

Podrobný popis

Tu je prehľad niektorých zložiek a vlastností Gainer Premium - Desiatového gainru:

  1. Vysoká kalorická hodnota: Gainer Premium je bohatý na kalórie a obsahuje vyššie množstvo sacharidov, bielkovín a tukov v porovnaní s bežnými proteínovými doplnkami stravy. To pomáha zabezpečiť dostatočný príjem kalórií potrebných na nárast svalovej hmoty.

  2. Sacharidy: Desiatový gainer obsahuje sacharidy, ktoré sú rýchle a pomalé. Rýchle sacharidy (napríklad glukóza) sa rýchlo vstrebávajú a poskytujú okamžitú energiu, zatiaľ čo pomalé sacharidy (napríklad maltodextrín) poskytujú dlhodobú energiu a udržujú stabilnú hladinu cukru v krvi.

  3. Proteíny: Gainer Premium často obsahuje zmes rôznych druhov bielkovín, ako sú srvátkové proteíny, kazeíny a rastlinné proteíny. Tieto proteíny poskytujú esenciálne aminokyseliny potrebné na regeneráciu a rast svalov.

  4. Vitamíny a minerály: Gainer Premium často obsahuje aj rôzne vitamíny a minerály, ktoré pomáhajú podporovať celkové zdravie a výkonnosť.

  5. Príchuť a ľahká stráviteľnosť: Gainer Premium je dostupný v rôznych príchutiach, čo zvyšuje jeho chuťovú príjemnosť. Niektoré formulácie tiež obsahujú enzýmy, ktoré pomáhajú zlepšiť trávenie a stráviteľnosť.

 

Zloženie: Instantné ovsené vločky, palatinóza (izomaltulóza)*, MPC85 (micelárny kazeín), WPC80 (srvátkový proteínový koncentrát), sušené vaječné bielka, inulín z koreňov Čakanky obyčajnej (Cichorium intybus), slnečnicový lecitín.

Alergény: Lepok, laktóza.

Výživová údaje v 100g: Energia 1522 kJ/362 kcal, Bielkoviny 33g (bielkoviny v sušine: 34g), Sacharidy 52g (z toho cukry 21g), Tuky 4g (z toho nasýtené mastné kyseliny 1g), Soľ 0,45g.

Upozornenie: *Izomaltulóza je zdrojom glukózy a fruktózy. Prípravok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu pri teplotách 6-25°C, mimo priameho slnečného žiarenia. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Použitie a dávkovanie: Používa sa najmä pre športovcov ako doplnkový zdroj sacharidov a bielkovín. Najvhodnejšie je ho konzumovať ihneď po tréningu. Bežná jednorazová dávka predstavuje 100g. Doporučenú dávku rozmiešajte v približne 400ml vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: