Ginkgo Biloba

Kód: 5039641/100
9 € –23 %
ginkgo biloba 8152
9 € –23 % 6,90 €

Zvoľte variant

Ginkgo biloba je strom pôvodom z Číny, ktorý je známy svojimi liečivými vlastnosťami a je často používaný ako bylinný liek alebo ako zložka výživových doplnkov. Jeho listy a semenné plody sa používajú na výrobu rôznych prípravkov, ktoré majú rôzne potenciálne prospešné účinky na zdravie.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039641/100
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
9 €
6,90 €

Podrobný popis

Niektoré možné výhody užívania Ginkgo biloba môžu zahŕňať:

  1. Podpora kognitívnych funkcií: Ginkgo biloba sa tradične používa na podporu pamäte, koncentrácie a iných kognitívnych funkcií. Niektoré štúdie naznačujú, že zložky prítomné v Ginkgo biloba môžu zlepšiť prietok krvi do mozgu, chrániť neuróny pred poškodením a zlepšiť komunikáciu medzi bunkami mozgu.

  2. Antioxidantové účinky: Ginkgo biloba obsahuje silné antioxidanty, ktoré pomáhajú neutralizovať voľné radikály a ochraňujú bunky pred oxidatívnym stresom. To môže byť dôležité pre ochranu pred poškodením buniek a starnutím organizmu.

  3. Podpora cievneho zdravia: Ginkgo biloba sa pripisuje schopnosť rozširovať cievy a zlepšovať krvný obeh. Toto môže mať pozitívny vplyv na zdravie srdca a ciev a môže byť prospešné pre ľudí trpiacich problémami s obehom krvi.

  4. Antizápalové účinky: Niektoré štúdie naznačujú, že Ginkgo biloba môže mať antizápalové účinky, ktoré môžu pomôcť zmierniť zápalové procesy v tele. To môže byť dôležité pre ochranu pred rôznymi zápalovými ochoreniami a podporu zdravia.

 

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt z listov ginka dvojlaločného 20:1 (Ginkgo biloba), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Môže znižovať zrážanlivosť krvi. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta 

Účinné látky v ODD (1 tableta): extrakt z listov Ginka dvojlaločného 20:1 60mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: