Hyaluronic Acid - kyselina hyalurónová prášok

Kód: 5039474/NAT
20 € –20 %
hyaluronic acid 1460
20 € –20 % 15,85 €

Zvoľte variant

Prášková kyselina hyalurónová! Hĺbková hydratácia pre pokožku, kĺby a spojivové tkanivá. Možnosť externého použitia! Bez prídavku aróm, farbív, príchutí a konzervačných látok.

Kyselina hyalurónová je zložkou, ktorá sa prirodzene nachádza v ľudskom tele, najmä v koži, spojivovom tkanive a očných šošovkách. Je známa svojou schopnosťou viazať a udržiavať vodu, čo je kľúčové pre udržanie hydratácie, pružnosti a objemu kože.

Hyaluronic Acid prášok je výživový doplnok, ktorý obsahuje synteticky vyrobenú formu kyseliny hyalurónovej. Je dostupný vo forme prášku, ktorý je možné zmiešať s vodou alebo pridať do rôznych nápojov.

Detailné informácie

Balenie: 50 g, Príchuť: Natural
Skladom | 5039474/NAT
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
20 €
15,85 €

Podrobný popis

Hyaluronic Acid sa často používa v kozmetike a výživových doplnkoch s cieľom podporiť zdravie pokožky a klbov. Medzi potenciálne prínosy patria:

  1. Hydratácia pokožky: Kyselina hyalurónová je schopná viazať veľké množstvo vody, čo pomáha udržiavať optimálnu hydratáciu pokožky. Pravidelné užívanie Hyaluronic Acid prášku môže pomôcť zlepšiť vlhkosť a pružnosť pokožky, zjemniť drobné linky a vrásky a poskytnúť mladistvý vzhľad.

  2. Zdravie kĺbov: Kyselina hyalurónová je dôležitá pre zdravie kĺbov, pretože poskytuje mazivo a tlmiče nárazy medzi kĺbovými povrchmi. Užívanie Hyaluronic Acid môže pomôcť udržiavať pohyblivosť kĺbov, zmierniť bolesť a zlepšiť stav klbov.

  3. Zdravie očí: Kyselina hyalurónová je tiež prítomná vo veľkom množstve v očných tkanivách a prispieva k udržaniu zdravia očí. Užívanie Hyaluronic Acid prášku môže podporiť hydratáciu očných šošoviek, zmierniť suchosť očí a zlepšiť celkový stav očí.7

Zloženie: Kyselina hyalurónová (90%).

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné ženy a dojčiace matky. Výživový doplnok by nemal slúžiť ako náhrada za rozmanitú stravu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Dodržujte odporúčanú dennú dávku.

Skladovanie: Skladujte v suchu, v suchu, v teplotnom rozsahu 6-25°C a chráňte pred priamym slnečným žiarením. Nepodliehajte zamrznutiu a vlhkosti.

Dávkovanie: Raz denne vezmite 0,1 g (1/7 zarovnanej čajovej lyžičky) prášku, rozmiešajte ho vo vode a vypite.

Pri kontakte s vodou môže dôjsť k hrudkovaniu! Vždy najprv pridajte prášok do pohára a potom zalejte vodou! Pre dôkladné rozpustenie odporúčame nechať v chladničke cez noc, podľa uvedených pokynov na prípravu séra.

Odporúčaná denná dávka: 100 mg.

Účinné látky v odporúčanej denní dávke (100 mg): Kyselina hyalurónová 90 mg (referenčná výživová hodnota nie je stanovená).

Dodatočné parametre

Kategória: Kĺbová výživa
Záruka: 24 Mesiacov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: