Kórejský ženšen tablety

Kód: 5039632/100
8,50 € –30 %
korejsky zensen tablety 1250
8,50 € –30 % 5,95 €

Zvoľte variant

Kórejský ženšen, známy aj ako Panax ženšen, je rastlina s dlhou históriou používania v tradičnej kórejskej a čínskej medicíne. Kórejský ženšen tablety sú výživovým doplnkom, ktorý obsahuje extrakt z koreňa tejto rastliny. Tento extrakt je bohatý na aktívne zložky, ktoré môžu mať rôzne účinky na zdravie a výkonnosť.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039632/100
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
8,50 €
5,95 €

Podrobný popis

Niektoré možné výhody užívania kórejského ženšenu môžu zahŕňať:

  1. Zvýšenie energie a vitalita: Kórejský ženšen je známy svojimi adaptogénnymi vlastnosťami, ktoré môžu pomôcť organizmu zvládať stres a zlepšiť energiu a vitalitu. Môže byť prospešný pre tých, ktorí sa cítia unavení, vyčerpaní alebo majú zníženú fyzickú či duševnú výkonnosť.

  2. Podpora imunitného systému: Kórejský ženšen obsahuje rôzne fytochemikálie, ktoré môžu posilniť imunitný systém a pomôcť organizmu bojovať proti infekciám a chorobám.

  3. Zlepšenie kognitívnych funkcií: Niektoré štúdie naznačujú, že kórejský ženšen môže mať pozitívny vplyv na kognitívne funkcie, ako je pamäť, koncentrácia a pozornosť.

  4. Podpora sexuálnej funkcie: Kórejský ženšen je tradične považovaný za afrodiziakum a môže pomôcť zlepšiť sexuálnu funkciu, libido a vytrvalosť.

  5. Antioxidačné vlastnosti: Kórejský ženšen obsahuje antioxidanty, ktoré môžu chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi a podporovať celkové zdravie.

 

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt z koreňa kórejského ženšenu 6:1 (Panax ginseng C.A.) (10% ginsenozidov), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1 tabletu 1-krát denne zapite dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta 

Účinné látky v ODD (1 tableta): extrakt z koreňa kórejského ženšenu 200mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: