Maca Max

Kód: 5039537/100
Akcia Tip
9,50 €

Zvoľte variant

 

Maca Max je doplnok výživy, ktorý obsahuje extrakt z rastliny maca, známej aj ako Lepidium meyenii. Maca je pôvodom z peruánskych Ánd a je známa pre svoje potenciálne výhody pre zdravie a vitalitu.

Maca je bohatá na živiny, vrátane vitamínov (vitamín C, vitamíny skupiny B), minerálov (vápnik, draslík, železo), aminokyselín a antioxidantov. Obsahuje tiež rôzne bioaktívne zlúčeniny, vrátane alkaloidov a glukosinolátov, ktoré môžu mať pozitívny vplyv na organizmus.

 

 

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039537/100
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
9,50 €

Podrobný popis

Maca Max sa často propaguje pre nasledujúce potenciálne výhody:

  1. Zvýšenie energie a výdrže: Maca je známa svojím schopnosťou zvyšovať energiu a vytrvalosť. Mnohí ľudia tvrdia, že ich fyzická a mentálna energia sa zlepšila po užívaní maca.

  2. Zlepšenie libida a sexuálna funkcia: Maca sa často považuje za afrodiziakum a je známa svojím potenciálnym vplyvom na zvýšenie sexuálnej túžby a zlepšenie sexuálnej funkcie. Niektoré štúdie na zvieratách a ľuďoch naznačujú, že maca môže mať pozitívny vplyv na hormonálnu rovnováhu a reprodukčné zdravie.

  3. Zlepšenie nálady a emocionálny stav: Niektorí užívatelia maca tvrdia, že im pomáha zlepšiť náladu, znížiť úzkosť a zlepšiť celkový emocionálny stav. Tieto účinky sa pripisujú jej schopnosti podporovať rovnováhu hormónov a neurotransmiterov.

 

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, maltodextrín; extrakt z koreňa Maca 10:1 (Lepidium meyenii), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 1-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta

Účinné látky v ODD (1 tableta): extrakt z koreňa Maca 250mg* (ekvivalent 2500mg rastliny Maca).

*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: