Marine Collagen Type II kapsuly

Kód: 5039578/100
10 € –21 %
marine collagen type ii kapsuly 56593
10 € –21 % 7,90 €

Zvoľte variant

Marine kolagén typu II je doplnok stravy , ktorý poskytuje kolagén z morských zdrojov vo forme kapsúl. Kolagén je najhojnejší bielkovinový zložka v tele a hrá dôležitú úlohu pri zdraví pokožky, kĺbov, kostí a väzov.

 

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039578/100
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
10 €
7,90 €

Podrobný popis

Marine kolagén typu II je špecifický typ kolagénu, ktorý je získavaný z morských zvierat, ako sú ryby, morské riasy a iné morské organizmy. Tento typ kolagénu je známy svojou vysokou biologickou dostupnosťou, čo znamená, že je ľahko absorbovateľný a využiteľný v tele.

Hlavným účelom užívania Marine kolagénu typu II je podpora zdravia kĺbov. Kolagén je hlavnou zložkou chrupaviek, ktoré sa nachádzajú v kĺboch a zabezpečujú ich pohyblivosť a tlmenie nárazov. S vekom sa môže vyskytnúť opotrebovanie chrupaviek a strata kolagénu, čo môže viesť k bolesti kĺbov a zhoršenej funkčnosti. Marine kolagén typu II môže pomôcť podporiť regeneráciu a obnovu chrupaviek, zmierniť bolesť kĺbov a zlepšiť pohyblivosť.

Okrem podpory zdravia kĺbov môže Marine kolagén typu II mať aj ďalšie výhody. Patrí sem zlepšenie zdravia pokožky, vlasy a nechty. Kolagén je zodpovedný za pevnosť, pružnosť a hydratáciu pokožky, čím pomáha redukovať príznaky starnutia, vrátane vrások a suchosti. Tiež môže posilniť vlasy a nechty, čo vedie k zdravšiemu a silnejšiemu vzhľadu.

 

Zloženie: objemové činidlo: maltodextrín, morský kolagén typu II, želatínová kapsula, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Alergény: Ryby. Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1-krát denne 2 kapsuly zapiť dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 2 kapsuly 

Účinné látky v ODD (2 kapsuly): natívny morský kolagén typu II 80mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: