MPC 85 Premium - micelárny kazeín

Kód: 5039656/1 K
24 € –21 %
mpc 86 micelarny kazein 39097
24 € –21 % 18,95 €

Zvoľte variant

MPC 85 Premium je označenie pre micelárny kazeínový proteín s obsahom 85% bielkovín. Micelárny kazeín je špecifická forma kazeínu, bielkoviny z mlieka, ktorá sa vyznačuje pomalším a dlhodobejším uvoľňovaním aminokyselín do tela. Tento typ proteínu je obľúbený pre svoje vlastnosti podporujúce regeneráciu a rast svalovej hmoty počas spánku alebo dlhších období bez príjmu potravy.

Detailné informácie

Balenie: 1 KG, Príchuť: Natural
Vypredané | 5039656/1 K
24 €
18,95 €
Balenie: 1 KG, Príchuť: Chocolate DeLuxe
Vypredané | 5039656/1 K2
24 €
18,95 €

Podrobný popis

MPC 85 Premium poskytuje vyšší podiel bielkovín v porovnaní s bežným mliečnym kazeínom a je vhodný pre jedincov, ktorí hľadajú zdroj kvalitných bielkovín s pomalým uvoľňovaním. Tento proteín je bohatý na esenciálne aminokyseliny, ktoré sú dôležité pre regeneráciu a rast svalov, a tiež obsahuje bioaktívne zložky, ako sú peptidy a minerály.

MPC 85 Premium sa často využíva ako výživový doplnok pre športovcov, jedincov s vysokými nárokmi na bielkoviny alebo ako súčasť stravy pri kontrole hmotnosti. Jeho pomalé uvoľňovanie a výživové vlastnosti robia z micelárneho kazeínu vhodnú voľbu pre tých, ktorí potrebujú dlhodobý prísun bielkovín pre optimálnu svalovú regeneráciu a rast.

 

Zloženie

Natural: micelárny kazeín MPC85 (mliečna bielkovina).

Chocolate DeLuxe: micelárny kazeín MPC85 (mliečna bielkovina), L-glycín, triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z orechov (MCT), kakao, aróma, soľ, sladidlo: sukralóza.

Alergény: laktóza.

Použitie a dávkovanie: Používa sa ako doplnkový zdroj bielkovín najmä pre športovcov a je ho najvhodnejšie konzumovať ihneď po tréningu. Bežná jednorazová dávka predstavuje 30g (v ochutenej verzii 35g). Doporučenú dávku rozmiešajte v približne 300ml vody.

Upozornenie!

Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Nezabúdajte, že prijímanie kazeínu inhibuje absorpciu ZMA! Preto ich nikdy neužívajte súčasne – dodržujte časový odstup cca 45 minút.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: