Night Protein - nočný proteín

Kód: 5039659/1 K2
25 € –12 %
night protein nocny protein 1804
25 € –12 % 21,95 €

Zvoľte variant

Night Protein je výživový doplnok zvaný nočný proteín, ktorý je špeciálne vyvinutý pre konzumáciu pred spaním. Tento proteínový prípravok je navrhnutý tak, aby poskytoval pomalé uvoľňovanie bielkovín počas spánku, čo podporuje regeneráciu a rast svalovej hmoty počas nočného odpočinku.

Detailné informácie

Balenie: 1 KG, Príchuť: Chocolate
Skladom | 5039659/1 K2
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
25 €
21,95 €
Balenie: 1 KG, Príchuť: Vanilla
Vypredané | 5039659/1 K3
25 €
21,95 €

Podrobný popis

Night Protein obsahuje kombináciu rôznych zdrojov bielkovín, ako je micelárny kazeín a srvátkový proteín, ktoré majú rôzne rýchlosti trávenia a uvoľňovania aminokyselín. Tým sa zabezpečuje dlhodobý prísun aminokyselín do svalov počas spánku, čo podporuje regeneračné procesy a minimalizuje rozklad svalovej hmoty.

Nočný proteín je obľúbený medzi športovcami a jedincami, ktorí chcú maximalizovať výsledky svojho tréningu a podporiť rast svalov. Príjem Night Proteinu pred spaním môže tiež pomôcť udržať nasýtenosť a zabrániť hladu počas noci.

 

Zloženie

Natural: mliečne bielkoviny (mliečny proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý), sušené vaječné bielka, MCT prášok (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z orechov, nosič: glukózový sirup, mliečna bielkovina, estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), ľanové semienka v prášku.

Chcolate: mliečne bielkoviny (mliečny proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý), sušené vaječné bielka, MCT prášok (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z orechov, nosič: glukózový sirup, mliečna bielkovina, estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), ľanové semienka v prášku, kakao, aróma, sladidlo: sukralóza.

Vanilla: mliečne bielkoviny (mliečny proteínový koncentrát, kazeinát vápenatý), sušené vaječné bielka, MCT prášok (triglyceridy so stredne dlhým reťazcom z orechov, nosič: glukózový sirup, mliečna bielkovina, estery mono a diglyceridov mastných kyselín s kyselinou citrónovou), ľanové semienka v prášku, aróma, sladidlo: sukralóza.

 

Alergény: laktóza.

 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 15 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výrobok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Použitie a dávkovanie: Používa sa ako doplnkový zdroj bielkovín najmä pre športovcov. Bežná jednorazová dávka predstavuje 30g. Doporučenú dávku rozmiešajte v približne 300ml vody.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: