Opti 7 Digest - tráviace enzýmy

Kód: 5039680/150
8,50 € –41 %
opti 7 digest traviace enzymy 1012
8,50 € –41 % 4,95 €

Zvoľte variant

Opti 7 Digest je výživovým doplnkom obsahujúcim tráviace enzýmy. Tieto tráviace enzýmy sú navrhnuté na podporu zdravého trávenia potravy. Opti 7 Digest pomáha pri rozklade živín v potrave a zlepšuje trávenie. Tieto enzýmy môžu byť prospešné pre ľudí s problémami s trávením, nadúvaním alebo nepríjemnými tráviacimi príznakmi. Doplnok je formulovaný s dôrazom na kvalitu a obsahuje špecifickú kombináciu enzýmov, ktoré cieľavedome zlepšujú trávenie.

Detailné informácie

Balenie: 150 Tabliet
Vypredané | 5039680/150
8,50 €
4,95 €

Podrobný popis

Amyláza je enzym, ktorý pomáha rozkladať škrob na jednoduchšie cukry, čo umožňuje telu lepšie využívať energiu z potravy.

Laktáza je enzym, ktorý rozkladá laktózu (mliečny cukor) na jednoduchšie sacharidy. Pomáha zlepšovať trávenie laktózy u ľudí, ktorí majú problémy s trávením tohto cukru.

Proteáza je enzym, ktorý sa podieľa na rozklade bielkovín na aminokyseliny. Tento proces, nazývaný proteolýza, umožňuje telu využiť bielkoviny z potravy.

Lipáza je enzym, ktorý rozkladá tuky na glycerol a mastné kyseliny. Má vplyv na syntézu a ukladanie tukových zásob v tele.

Celuláza je enzym, ktorý štiepi polysacharidy obsiahnuté v rastlinnej potrave na jednoduchšie cukry. Pomáha telu lepšie využiť vlákninu a ďalšie zložky rastlinnej stravy.

Bromelain je enzym získaný z ananásu. Pomáha pri rozklade bielkovín a má tiež protizápalové vlastnosti.

Papain je enzym získaný z papáje. Podobne ako bromelain, pomáha pri rozklade bielkovín a tiež má protizápalové vlastnosti.

Tieto enzýmy sú zahrnuté v Opti 7 Digest s cieľom podporiť lepšie trávenie a vstrebávanie živín v tele.

 

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, maltodextrín; Opti7 Digest (alfa-amyláza, lipáza, laktáza, celuláza, neutrálna proteáza, papaín, bromelaín), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 3-krát denne 1 tabletu po jedle zapiť dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 3 tablety 

Účinné látky v ODD (3 tablety): Opti7 Digest - zmes enzýmov 150mg*. 

*referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: