Organic Moringa Powder – Bio Moringa v prášku

Kód: 5039845/NAT
7,30 € –19 %
organic moringa powder bio moringa v prasku 1744 (1)
7,30 € –19 % 5,85 €

Zvoľte variant

Výživový doplnok vo forme prášku z listov stromu Moringa oleifera. Tento výživový doplnok je vhodný pre vegánov aj vegetariánov. Je organicky certifikovaný a označovaný ako "superfood," plný cenných živín a antioxidantov. Moringa oleifera je vynikajúcim zdrojom rastlinných bielkovín. Produkt je bez prídavku aróm, farbív, príchutí, konzervantov a GMO.

Detailné informácie

Balenie: 200 g, Príchuť: Natural
Skladom | 5039845/NAT
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
7,30 €
5,85 €

Podrobný popis

Áno, to je správne. Na výrobu 1 kg prášku z listov stromu Moringa oleifera je obvykle potrebných približne 7 kg čerstvých listov. To je z dôvodu, že listy obsahujú relatívne veľa vody, ktorá sa odparuje počas sušenia, a tým sa znižuje celková hmotnosť a objem. Preto je potrebné zberať a sušiť pomerne veľké množstvo čerstvých listov, aby sa získalo požadované množstvo prášku.

Moringa oleifera je rastlina bohatá na živiny a antioxidanty, čo ju robí obľúbenou ako "superfood". Prášok z listov Moringa sa často používa ako výživový doplnok pre svoju vysokú nutričnú hodnotu a širokú škálu prospešných látok, ktoré poskytuje. Môže byť vynikajúcim zdrojom bielkovín, vitamínov, minerálov a ďalších bioaktívnych látok, ktoré môžu podporiť zdravie a celkovú vitalitu.

 

Zloženie: Bio prášok z listov stromu Moringa (Moringa oleifera). 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1-krát denne 4g prášku rozmiešajte vo vode alebo džúse a vypite. Odporúčame užívať po jedle. 

Odporúčaná denná dávka: 4000mg 

Účinné látky v ODD (4000mg): prášok z listov stromu Moringa 4000mg (Referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Krajina pôvodu: India. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: