Pestrec Mariánsky

Kód: 5039635/100
7 € –43 %
pestrec mariansky 1431
7 € –43 % 3,95 €

Zvoľte variant

Pestrec mariánsky, známy aj ako mariánsky bodliak (Silybum marianum), je bylina pôvodom z Európy a Stredomoria. Pestrec mariánsky tablety sú výživovým doplnkom, ktorý obsahuje extrakt z semien tejto rastliny. Tento extrakt je bohatý na účinné zložky, ktoré majú potenciálne prospešné účinky na zdravie pečene a detoxikáciu organizmu.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039635/100
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
7 €
3,95 €

Podrobný popis

Niektoré možné výhody užívania pestreca mariánskeho môžu zahŕňať:

  1. Ochrana a podpora pečene: Pestrec mariánsky je známy svojimi hepatoprotektívnymi vlastnosťami, čo znamená, že môže chrániť pečeň pred poškodením a podporovať jej regeneráciu. Môže byť prospešný pri rôznych pečeňových ochoreniach, ako je napríklad tuková pečeň, alkoholové ochorenie pečene a ďalšie.

  2. Detoxikácia organizmu: Pestrec mariánsky môže pomôcť pri detoxikácii organizmu tým, že podporuje činnosť pečene, ktorá je hlavným orgánom odpovedným za odbúravanie toxínov a odpadových látok z tela.

  3. Antioxidačné vlastnosti: Pestrec mariánsky obsahuje silné antioxidanty, ako sú flavonoidy a silimarín, ktoré môžu chrániť bunky pred poškodením voľnými radikálmi a zápalom.

  4. Podpora trávenia: Pestrec mariánsky môže mať pozitívny vplyv na tráviaci systém tým, že podporuje tvorbu žlče, ktorá pomáha pri trávení a vstrebávaní živín.

 

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt 20:1 zo semien Pestreca mariánskeho (Silybum marianum), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 2-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 2 tablety 

Účinné látky v ODD (2 tablety): extrakt 20:1 zo semien Pestreca mariánskeho 200mg* (z toho: silymarín 160mg*). 

*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: