Clean Label Probio 10, 60 kapsúl

Kód: 5040196
7,70 € 0,13 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
  • Unikátny komplex 10-tich bakteriálnych kultúr pre podporu pestrosti črevnej mikroflóry.
  • Obsahuje dôležité prebiotokum inulín.
  • Nájdete tu aj baktériu Lactobacillus acidophilus.
  • Bez prídavných látok, plnív a farbív - iba účinné látky vo vegetariánskej kapsule.

Detailné informácie

Podrobný popis

Probio10 je kvalitný produkt v bezpečnej kapsulovej forme, ktorý obsahuje 10 bakteriálnych kultúr a vzácny druh rozpustnej vlákniny inulin. Vo svojej podstate patrí inulin do skupiny známej ako fruktány. V čom sú fruktány jedinečné? Sú to reťazce molekúl fruktózy.  Na rozdiel od iných živín má inulín takú štruktúru, že ho naše tenké črevo nedokáže rozložiť , putuje  do hrubého čreva a práve v tom spočíva jeho výhoda, keďže sa tu stáva pastvou pre dobré baktérie, ktoré, keď sú dobre vyživené, sa lepšie postarajú o náš imunitný systém.

Probio10 obsahuje výraznú dávku bakteriálnych kultúr, preto je vhodný na krátkodobejšie a intenzívnejšie "kúry" napríklad po dlhodobom pôste, detoxe alebo antibiotickej liečbe. Ak máte záujem o každodenné a dlhodobé užívanie bakteriálnych kultúr odporúčame produkt Symbiotic16,  ktorý je zmesou rovnakých bakteriálnych kultúr ( mierne nižšej dávke ) s prídavkom symbioticky pôsobiacich prebiotík a tráviacich enzýmov.

Tieto baktérie zohrávajú hlavnú úlohu pri udržiavaní zdravia našich čriev.

V kapsuliach Probio10 nájdete aj tyndalizované kultúry. Nie sú to len obyčajné kultúry; ich bunkové steny sú neporušené a látky uvoľnené pri ich zániku sú tiež zaujímavé. Jedna špecifická baktéria, Lactobacillus acidophilus, je známa svojou úlohou pri udržiavaní zdravia čriev. Táto priateľská baktéria je prirodzeným obyvateľom tela a pokojne pôsobí na miestach, ako sú ústa, žalúdok, črevá, pľúca, a dokonca aj v močových a vaginálnych cestách. Jej úloha? Pomáha vám rozkladať potravu a účinne vstrebávať živiny.

Kapsulové produkty značky Natural Nutrition sú vyrábané systémom "clean label", čo znamená, že ide o 100% čistý produkt vo vegánskej kapsule, pričom neobsahuje žiadne pridané chemikálie, prímesi či objemové činidlá.

 

 

Zloženie: inulín, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), patentovaný komplex tyndalizovaných bakteriálnych kmeňov obohatený o fruktooligosacharidy (FOS) (Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus rhamnosus, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus reuteri, Bifidobacterium lactis, Bifidobacterium bifidum, Bifidobacterium breve, Streptococcus thermophilus, fruktooligosacharidy), LactoSpore® (Bacillus Coagulans – bakteriálne kultúry). 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1 kapsulu denne zapite dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

Účinné látky v ODD (1 kapsula): Inulín 310mg*, Lactobacillus acidophilus 109 CFU*, Lactobacillus rhamnosus 109 CFU*, Lactobacillus casei 109 CFU*, Lactobacillus plantarum 2x109 CFU*, Lactobacillus reuteri 109 CFU*, Bifidobacterium lactis 109 CFU*, Bifidobacterium bifidum 109 CFU*, Bifidobacterium breve 109 CFU*, Streptococcus thermophilus 109 CFU*, Bacillus Coagulans 7.5x108 CFU*, Fruktooligoacharidy 10mg*. *referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Distribútor: Green Medical, s.r.o., Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, Česká republika

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: