Saw Palmetto

Kód: 5039806/100
8 € –27 %
saw palmetto 1581
8 € –27 % 5,80 €

Zvoľte variant

Extrakt z plodov Serenoy plazivej, známy aj pod názvom Saw Palmetto, je prírodný extrakt z plodov palmy Serenoa repens, ktorá je pôvodná v južných častiach Spojených štátov a niektorých iných oblastiach na juhovýchode USA. Táto palma sa tiež nazýva palma sabalová.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039806/100
Môžeme doručiť do: 24.5.2024
8 €
5,80 €

Podrobný popis

Extrakt z plodov Serenoy plazivej je známy pre svoje možné prospešné účinky na zdravie mužského reprodukčného systému a močového traktu. Medzi jeho hlavné účinky patria:

  1. Podpora zdravia prostaty: Extrakt z plodov Serenoy plazivej sa tradične využíva na podporu zdravia prostaty u mužov, najmä v súvislosti so zväčšením prostaty (benígna hyperplázia prostaty - BHP).

  2. Zlepšenie močových ťažkostí: Mnohí muži trpia problémami s močením v dôsledku BHP. Extrakt z plodov Serenoy plazivej môže pomôcť zmierniť niektoré z týchto príznakov, ako je časté a núdzové močenie.

  3. Antioxidantové vlastnosti: Extrakt obsahuje antioxidanty, ktoré chránia bunky pred poškodením voľnými radikálmi.

 

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt z plodov Serenoy plazivej 4:1 (Serenoa repens), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Neužívajte v kombinácii s hormónmi! U žien môže dôjsť k zníženiu účinku antikoncepcie, preto sa pred užitím poraďte s lekárom.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 1 tabletu denne spolu s jedlom zapite dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta

Účinné látky v ODD (1 tableta): extrakt z plodov Serenoy plazivej 150mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: