Spaľovač tukov Warrior

Kód: 5039620/100
11 € –37 %
spalovac tukov warrior 5308
11 € –37 % 6,90 €

Zvoľte variant

V pohodlnej forme kapsúl, Warrior Fat Burner obsahuje až 6 účinných látok v 1 kapsule. Synefrín, kofeín, guarana, acetyl L-karnitín, extrakt z čierneho korenia a zeleného čaju sú zložky, ktoré sa nachádzajú v tomto výživovom doplnku. Stačí užiť iba 1 kapsulu denne. Je vhodný pre dospelých, ktorí sa nachádzajú v období rôznych diét a predsúťažných príprav. Je vhodný pre ženy aj mužov.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039620/100
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
11 €
6,90 €

Podrobný popis

Extrakt z plodov horkého pomaranča s obsahom 95% synefrínu je hlavnou účinnou látkou (alkaloid) z plodov pomarančovníka horkého. Podporuje metabolizmus lipidov.

Bezvodý kofeín je jedným z najznámejších stimulantov, ktorý mnohí z nás denne prijímajú v káve, čaji, či iných potravinách a nápojoch. Je populárnou súčasťou mnohých spaľovačov či prípravkov so stimulačnými účinkami.

Prášok zo semien Guarany pochádza z lianovitej rastliny z Amazonských pralesov, kde ju po stáročia používali indiáni ako elixír života.

Acetyl L-karnitín je dobre vstrebateľná, acetylová forma l-karnitínu, ktorý patrí medzi vôbec najpoužívanejšie spaľovače tukov na trhu.

Extrakt z listov zeleného čaju s 95% obsahom polyfenolov je prírodný antioxidant, ktorý priaznivo ovplyvňuje metabolizmus tukov. Polyfenoly sú fytochemikálie, ktoré sa prirodzene vyskytujú v rastlinách a plnia funkciu antioxidantov.

Extrakt z čierneho korenia .

 

Zloženie: extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (95% polyfenolov), acetyl L-karnitín, bezvodý kofeín, želatínová kapsula, prášok zo semien Guarany (Paullinia cupana), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, extrakt z plodov horkého pomaranča (Citrus aurantium) (95% synefrín), extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum). 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1-krát denne 1 kapsulu zapiť dostatočným množstvom vody. Užívajte na prázdny žalúdok, najlepšie pred raňajkami. 

Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula 

Účinné látky v ODD (1 kapsula): extrakt z listov zeleného čaju 200mg* (z toho polyfenoly: 190mg*), acetyl L-karnitín 150mg*, bezvodý kofeín 100mg*, prášok zo semien Guarany 50mg*, extrakt z plodov horkého pomaranča 16mg* (z toho synefrín: 15mg*), extrakt z čierneho korenia 10mg* (z toho piperín: 9,5mg*). 

*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: