Synefrín

Kód: 5039851/150
8,50 € –41 %
synefrin 1105
8,50 € –41 % 4,95 €

Zvoľte variant

Najpredávanejší spaľovač od WARRIOR obsahuje 10 mg čistého synefrínu v jednej tablete. Tento spaľovač je prírodného pôvodu a získaný z citrusových plodov. Účinne zvyšuje energetický výdaj, podporuje štiepenie tukov a zvyšuje termogenézu. Navyše, neobsahuje žiadne pridané látky ani GMO.

 

Detailné informácie

Balenie: 150 Tabliet
Skladom | 5039851/150
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
8,50 €
4,95 €

Podrobný popis

Synefrín je hlavnou aktívnou zlúčeninou získavanou z horkého pomaranča (Citrus aurantium, Bitter orange) a používa sa na podporu chudnutia pre športovcov a fyzicky aktívnych ľudí.

Každá tableta obsahuje 10 mg čistého synefrínu!

Synefrín a jeho prínosy:

Vďaka obsahu rastlinných flavónov, anetolu, živice a polyfenolkarboxylových kyselín pomáha kontrolovať telesnú hmotnosť. Prispieva k eliminácii toxínov a čistí krv. Pomáha odstrániť nadváhu. Podporuje metabolizmus lipidov a sacharidov - podporuje rozklad lipidov.

 

Zloženie: objemové činidlá: maltodextrín, mikrokryštalická celulóza; extrakt z Horkého pomaranča (Citrus aurantium) (95% synefrín), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné, dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 1-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta

Účinné látky v ODD (1 tableta): synefrín 10mg* (referenčná výživová hodnota nie je definovaná). 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: