The Warrior Whey Protein

Kód: 5039501/400
od 16 € až –21 %
the warrior whey protein 2001
od 16 € až –21 % od 12,50 €

Zvoľte variant

Warrior prémiová srvátková proteínová zmes! Bohaté zastúpenie aminokyselín. Až 3 zdroje najkvalitnejších bielkovín na trhu. Pridaná prebiotická vláknina Actilight®. Proteín obohatený o tráviace enzýmy Digezyme®. Mimoriadne lahodná chuť!

Warrior Whey Protein je populárny proteínový doplnok stravy, navrhnutý na podporu rastu svalov, regeneráciu a celkový športový výkon. Je to vysoko kvalitný proteínový prášok získaný z srvátky, ktorý poskytuje pohodlný a efektívny spôsob, ako zvýšiť denný príjem bielkovín.

Detailné informácie

Balenie: 1 KG, Príchuť: Rocky Road
Vypredané | 5039501/1 K
35 €
29,50 €
Balenie: 350g, Príchuť: Rocky Road
Vypredané | 5039501/400
16 €
12,50 €

Podrobný popis

Tu sú niektoré hlavné vlastnosti a potenciálne výhody Warrior Whey Proteinu:

  1. Srvátkový proteínový izolát: Warrior Whey Protein je zvyčajne formulovaný so srvátkovým proteínovým izolátom, ktorý je veľmi čistou formou srvátkového proteínu. Srvátkový proteínový izolát sa rýchlo vstrebáva do tela, čo ho robí ideálnou voľbou pre regeneráciu po tréningu a syntézu svalového proteínu.

  2. Rast svalov: Proteín je základný stavebný prvok svalov, a pravidelný príjem Warrior Whey Proteinu môže pomôcť podporovať rast svalov. Je to obzvlášť dôležité pre športovcov a jednotlivcov, ktorí sa zaoberajú intenzívnym tréningom a potrebujú dodatočné zdroje bielkovín na regeneráciu a opravu svalových tkanív.

  3. Regenerácia a obnova: Warrior Whey Protein obsahuje esenciálne aminokyseliny, ktoré sú dôležité pre rýchlu regeneráciu a obnovu po tréningu. Tieto aminokyseliny pomáhajú znížiť svalové poškodenie, podporujú syntézu bielkovín a zlepšujú obnovu svalových vlákien.

  4. Ľahká stráviteľnosť: Srvátkový proteín je ľahko stráviteľný a vstrebateľný organizmom. Warrior Whey Protein je často dobre tolerovaný a môže byť vhodnou voľbou pre jedincov so citlivým tráviacim systémom.

Zloženie: mliečne bielkoviny (srvátkový proteínový izolát, srvátkový proteínový koncentrát CFM, hydrolyzovaný srvátkový izolát), Actilight®, L-glutamín, L-alanín, L-glycín, aróma, kakao, L-lyzín hydrochlorid, soľ, Digezyme® (alfa-amyláza, neutrálna proteáza, laktáza, lipáza, celuláza), sladidlá: glykozidy steviolu, sukralóza; slnečnicový lecitín, sójový lecitín.

Alergény: laktóza.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: