Tribulus Terrestris 90% Full-Spectrum extrakt 90caps

Kód: 5040190
7,85 € 0,09 € / 1 ks
Skladom
Môžeme doručiť do:
26.7.2024
  • Denná dávka obsahuje až 750mg celospektrálneho extraktu z plodov Kotvičníka zemného!
  • Okrem toho obsahuje 90 % saponínov.
  • 100 % čistý produkt vo forme vegánskych kapsúl.
  • Neobsahuje žiadne chemikálie, prímesi či objemové činidlá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tribulus terrestris, inak nazývaný aj kotvičník zemný, je rastlina známa pre svoje ostnaté plody. Táto malá listnatá rastlina, ktorá je v rôznych kultúrach tradične oslavovaná ako afrodiziakum, má viacero názvov, napríklad Gokshura či kozia hlava. Tribulus terrestris sa vyskytuje v oblastiach Európy, Ázie, Afriky a Blízkeho východu. 

Je súčasťou tradičných liečebných postupov, ako je čínska medicína a indická ajurvéda. 

Vďaka svojmu rozšíreniu v rôznych regiónoch rastlina upútala pozornosť nadšencov zdravia a v súčasnosti sa bežne používa ako všeobecný výživový doplnok. V dennej dávke (1 kapsula) sa nachádza až 750 mg extraktu z plodov Kotvičníka zemného s 90 % obsahom saponínov.

Kapsulové produkty značky Natural Nutrition sú vyrábané systémom "clean label", čo znamená, že ide o 100% čistý produkt vo vegánskej kapsule, pričom neobsahuje žiadne pridané chemikálie, prímesi či objemové činidlá.

Dávkovanie: 1-krát denne užite 1 kapsulu a zapite dostatočným množstvom vody. Odporúčaná denná dávka: 1 kapsula Účinné látky v ODD (1 kapsula): extrakt z plodov Kotvičníka zemného 750mg (referenčná výživová hodnota nie je definovaná).
Skladovanie a upozornenia

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Zloženie a alergény

Zloženie: extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) so 90% obsahom saponínov, vegetariánska kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza).  

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: