Vitamín K2+D3 MAX

Kód: 5039563/100
12 € –17 %
vitamin k2 d3 max 1064
12 € –17 % 9,85 €

Zvoľte variant

Vitamín K2+D3 MAX je doplnok stravy, ktorý kombinuje vitamín K2 a vitamín D3. Tieto dva vitamíny majú dôležité úlohy v organizme a ich synergické pôsobenie môže priniesť rôzne výhody pre zdravie kostí, srdca a imunitného systému.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039563/100
Môžeme doručiť do: 21.5.2024
12 €
9,85 €

Podrobný popis

Vitamín K2, známy aj ako menachinón, je forma vitamínu K, ktorá je dôležitá pre zdravie kostí. Hlavnou funkciou vitamínu K2 je riadiť presun vápnika v tele. Pomáha usmerniť vápnik z ciev do kostí a zubov, čím zabraňuje jeho ukladaniu v artériách a tvorbe vápenatých usadenín, čo môže viesť k vápenatým usadeninám a srdcovým problémom.

Vitamín D3, tiež nazývaný cholekalciferol, je forma vitamínu D, ktorú telo môže produkovať pri expozícii slnečnému žiareniu. Hlavnou úlohou vitamínu D3 je podporovať správne vstrebávanie vápnika a fosforu z potravy a zabezpečiť ich dostatočné hladiny v tele. To je kritické pre zdravie kostí, pretože vápnik je nevyhnutný pre ich silu a správny rast.

Okrem toho má vitamín D3 aj ďalšie významné účinky. Podporuje funkciu imunitného systému, zlepšuje náladu a podieľa sa na regulácii rôznych procesov v tele.

Doplnok stravy Vitamín K2+D3 MAX kombinuje tieto dva vitamíny do jedného produktu, čo môže byť výhodné pre tých, ktorí potrebujú podporu pre zdravie kostí a srdca.

 

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý, kukuričný škrob, maltodextrín, sacharóza, kukuričný olej;  vitamín D3 (cholekalciferol), vitamín K2 (menachinón, MK-7), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu. 

Alergény: sója.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne spolu s jedlom obsahujúcim tuk a zapite dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: