Weight Loss Complex tablety

Kód: 5039860/60
Akcia Novinka
12 € –67 %
weight loss complex tablety 35323
12 € –67 % 3,95 €

Zvoľte variant

Warrior ponúka komplexnú formulu rastlinného spaľovača tuku! Táto forma je pohodlná, pretože je dostupná vo forme tabliet. Obsahuje kombináciu rastlinných extraktov z Garcínie, Zeleného čaju, Yerba Maté a Piperínu. Je to výživový doplnok, ktorý je vhodný pre športovcov, ktorí chcú podporiť svoj telesný výkon a dosiahnuť lepšiu telesnú kompozíciu.

Detailné informácie

Balenie: 60 Tabliet
Skladom | 5039860/60
Môžeme doručiť do: 27.5.2024
12 €
3,95 €

Podrobný popis

  1. Extrakt z Garcínie kambodžskej: Garcínia kambodžská je ovocie z ázijskej rastliny známej aj ako tamarind malabarský. Je to populárna zložka v doplnkoch na chudnutie, pretože obsahuje kyselinu hydroxycitrónovú (HCA), ktorá môže podporovať chudnutie tým, že inhibuje enzýmy zodpovedné za ukladanie tukov a môže potláčať chuť do jedla.

  2. Extrakt z listov zeleného čaju: Zelený čaj je obľúbený nápoj bohatý na antioxidanty a katechíny. Jeho extrakt obsahuje epigalokatechín gallát (EGCG), ktorý môže podporovať termogenézu a zvýšiť metabolizmus, čo môže pomôcť pri spaľovaní tukov.

  3. Extrakt z listov Yerba Maté: Yerba Maté je bylina pochádzajúca z južnej Ameriky, ktorá sa často používa na prípravu stimulujúceho nápoja. Obsahuje kofeín a antioxidanty, ktoré môžu zvýšiť energetický výdaj a podporovať spaľovanie kalórií.

  4. Extrakt z čierneho korenia - piperín: Piperín je hlavná zložka čierneho korenia a má schopnosť zlepšiť vstrebávanie niektorých živín v tele. To môže zlepšiť účinnosť ostatných zložiek a poskytnúť ďalšie benefity pre chudnutie.

Zloženie: objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; extrakt zo šupiek plodov Garcínie kambodžskej (60% kyseliny hydroxycitrónovej), extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis) (95% polyfenolov), extrakt z listov Yerba Maté (Ilex paraguariensis), protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, extrakt z čierneho korenia (Piper nigrum).  

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy a osoby s kardiovaskulárnymi problémami. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti. 

Dávkovanie: 1-krát denne 3 tablety zapite dostatočným množstvom vody. 

Odporúčaná denná dávka: 3 tablety 

Účinné látky v ODD (3 tablety): extrakt zo šupiek plodov Garcínie kambodžskej 600mg*, extrakt z listov zeleného čaju 300mg*, extrakt z listov Yerba Maté 300mg* (z toho kofeín: 24mg*), extrakt z čierneho korenia 7,5mg* (z toho piperín: 7,14mg*). 

*Referenčná výživová hodnota nie je definovaná. 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: