Zinok pre mužov

Kód: 5039599/100
11 € –36 %
zinok pre muzov 331
11 € –36 % 6,95 €

Zvoľte variant

Zinok je minerál, ktorý hrá dôležitú úlohu v zdraví mužov. Je nevyhnutný pre správne fungovanie mnohých telesných funkcií a podporuje rôzne aspekty mužského zdravia. Tu je niekoľko dôležitých faktov o zinku pre mužov:

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039599/100
Môžeme doručiť do: 24.5.2024
11 €
6,95 €

Podrobný popis

  1. Podpora reprodukčného zdravia: Zinok je kľúčovým minerálom pre reprodukčné zdravie mužov. Podieľa sa na tvorbe spermií, regulácii hladiny testosterónu a zachovaní normálnej funkcie prostaty.

  2. Zdravá hladina testosterónu: Zinok hrá úlohu pri tvorbe testosterónu, ktorý je kľúčovým mužským hormónom. Nízka hladina zinku môže mať negatívny vplyv na hladinu testosterónu a mužskú sexuálnu funkciu.

  3. Podpora imunitného systému: Zinok je dôležitý pre správne fungovanie imunitného systému. Pomáha zlepšovať odolnosť organizmu voči infekciám a podporuje hojenie rán.

  4. Zdravie prostaty: Zinok je prítomný vo veľkých množstvách v prostatickej tekutine a je dôležitý pre správne fungovanie prostaty. Jeho nedostatok môže mať negatívny vplyv na zdravie prostaty.

  5. Podpora energetického metabolizmu: Zinok je nevyhnutný pre správny metabolizmus živín, vrátane sacharidov, bielkovín a tukov. Pomáha pri tvorbe energie a podporuje celkovú vitalitu a výkonnosť.

 

Zloženie: objemové činidlo: mikrokryštalická celulóza; L-arginín, pikolinát zinočnatý, extrakt z plodov Kotvičníka zemného (Tribulus terrestris) so 40% obsahom saponínov, extrakt z hroznových semien (Vitis Vinifera L.) v pomere 120:1 (95% proantokyanidíny), kyselina L-askorbová (vitamín C), objemové činidlo: maltodextrín, protihrudkujúce látky: hydrogénfosforečnan vápenatý, stearán horečnatý rastlinného pôvodu.

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť.

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 1-krát denne 1 tabletu zapiť dostatočným množstvom vody.

Odporúčaná denná dávka: 1 tableta

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: