ZMB6 tablety

Kód: 5039626/100
4,75 €

Zvoľte variant

ZMB6 tablety sú výživovým doplnkom, ktorý kombinuje tri základné minerály: zinok, horčík a vitamín B6. Tieto živiny majú v organizme viaceré dôležité funkcie a ich synergická kombinácia v ZMB6 tabletkách môže poskytovať rôzne výhody pre zdravie.

Detailné informácie

Balenie: 100 Tabliet
Skladom | 5039626/100
Môžeme doručiť do: 26.7.2024
4,75 €

Podrobný popis

  1. Zinok: Zinok je minerál, ktorý je nevyhnutný pre množstvo biochemických procesov v organizme. Patrí medzi esenciálne minerály, čo znamená, že ich organizmus nevie sám vyrobiť a musí ich získať z potravy alebo doplnkov. Zinok podporuje správne fungovanie imunitného systému, pomáha pri raste a vývoji buniek, podporuje zdravú pokožku a svalovú funkciu, a tiež má vplyv na správne fungovanie enzýmov.

  2. Horčík: Horčík je minerál, ktorý je dôležitý pre množstvo telesných funkcií. Podporuje správnu funkciu svalov a nervového systému, pomáha udržiavať zdravý srdečný rytmus, prispieva k tvorbe kostí a zubov, a tiež podporuje energetický metabolizmus.

  3. Vitamín B6: Vitamín B6, známy aj ako pyridoxín, je vitamín zo skupiny vitamínov B. Podieľa sa na mnohých metabolických procesoch v tele, vrátane metabolizmu bielkovín, tukov a sacharidov. Vitamín B6 je dôležitý pre tvorbu červených krviniek, podporuje správnu funkciu imunitného systému a nervového systému, a tiež môže mať vplyv na náladu a duševný stav.

 

Zloženie: citrát horečnatý, objemové činidlá: mikrokryštalická celulóza, hydrogénfosforečnan vápenatý; pikolinát zinočnatý, protihrudkujúca látka: stearán horečnatý rastlinného pôvodu, pyridoxínhydrochlorid (vitamín B6). 

Upozornenie: Prípravok nie je vhodný pre deti, osoby do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Neužívajte s mliečnymi výrobkami a inými doplnkami s obsahom vápnika. Uchovávajte mimo dosahu malých detí. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie prekročiť. 

Skladovanie: Skladujte v suchu, mimo priameho slnečného žiarenia pri teplotách 6-25°C. Nevystavujte mrazu a vlhkosti.

Dávkovanie: 3 tablety denne zapiť dostatočným množstvom vody. Užívajte na prázdny žalúdok, najlepšie 30-60 minút pred spaním. 

Odporúčaná denná dávka: 3 tablety 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: